Pudełko papierowe z oknem CZARNE 260x190x50 mm
Duża ilość
Opis
Pudełko papierowe z oknem najczęściej wykorzystywane jest do pakowania i prezentacji sushi.
Sprawdza się również w roli opakowania ciast suchych i pierników.
W sezonie świątecznym pudełko papierowe z oknem odkrywa wiele nowych zastosowań.
Często służy jako ciekawa forma prezentacji prezentu lub pakietu upominkowego, a dla twórców branży cukierniczej jest rewelacyjnym rozwiązaniem w prezentacji świątecznych wyrobów.
Szeroki otwór okienny umożliwia prezentację produktu znajdującego się w środku opakowania, bez żadnych wątpliwośći produkt ten może mieć zastosowanie nie tylko w gastronomii.
Materiał: Pudełko papierowe z foliowym oknem.
Kolor: Naturalny / Kraft
Długość: 260 mm
Szerokość: 190 mm
Wysokość: 50 mm
Dane techniczne
| Warstwy | 1-warstwowe |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość | 190 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Materiał | Papier |
| Kolor | Czarny |
| Zastosowanie | do zimnych |
| Kształt | prostokątny |
| Długość | 260 mm |