Pudełko transportowe cateringowe z oknem LIŚĆ BIO kraft 100% 31,3x46,4x8cm
Średnia ilość
Opis
Duże kartonowe opakowanie o wymiarach 31,3x46,4x8 cm z przeźroczystym oknem w kształcie estetycznego listka.
Opakowanie zostało wykonane z kartonu i mączki kukurydzianej.
Polecamy produkt wszystkim zespołom gastronomicznym, które poszukują wyjątkowego opakowania dla swoich smakowitości.
Kod producenta: |
| 87954 |
Producent: |
| PAPSTAR |
| ||
Wymiary: |
| 31,3x46,4 cm / wysokość 8 cm |
Opakowanie jest biodegradowalne w warunkach przemysłowych.
Produkt należy przechowywać w suchym pomieszczeniu nie dopuszczając do zawilgocenia.
Dane techniczne
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Warstwy | 1-warstwowe |
| Kształt | prostokątny |
| Długość | 31,3 cm |
| Szerokość | 46,4 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy |
| Zastosowanie | do zimnych |