Pudełko transportowe cateringowe z oknem LIŚĆ BIO kraft 100% 35,7x24,7x8cm
Duża ilość
Opis
Duże kartonowe opakowanie o wymiarach 35,7 cm x 24,7 cm x 8 cm z przeźroczystym oknem w kształcie estetycznego listka.
Opakowanie zostało wykonane z kartonu i mączki kukurydzianej.
Polecamy produkt wszystkim zespołom gastronomicznym, które poszukują wyjątkowego opakowania dla swoich smakowitości.
Kod producenta: |
| 87955 |
Producent: |
| PAPSTAR |
| ||
Wymiary: |
| 35,7x24,7 cm / wysokość 8 cm |
Opakowanie jest biodegradowalne w warunkach przemysłowych.
Produkt należy przechowywać w suchym pomieszczeniu nie dopuszczając do zawilgocenia.
Dane techniczne
| Warstwy | 1-warstwowe |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Zastosowanie | do zimnych |
| Kształt | prostokątny |
| Długość | 35,7 cm |
| Szerokość | 24,7 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy |