Taca cateringowa 45444 czarna 45,5 cm rPET 10 szt
Duża ilość
Opis
Taca cateringowa czarna
Taca została wykonana z tworzywa rPET (recyklingowany politereftalan etylenu) pochodzącego z recyklingu butelek plastikowych co oznacza, że jest to produkt ekologiczny, a jego produkcja znacząco zmniejsza ilość odpadów i emisję CO2. Oferowana przez nas taca jest w eleganckim czarnym kolorze oraz nietuzinkowym kształcie co przyciąga uwagę. Taca cateringowa jest profilowana w taki sposób abyś nie musiał się martwić, że coś z niej spadnie podczas przenoszenia czy przesuwania. Centralna część tacy została wytłoczona w delikatne wypustki, wszystko po to by po jej powierzchni nie przesuwało się danie.
Taca cateringowa czarna jest doskonała do serwowania m.in.:
- sushi,
- kanapek i koreczków,
- ciast,
- deserów i owoców,
Nasza taca jest mocna i trwała a także higieniczna, dlatego jest doskonałą alternatywą dla papierowych tac i talerzy ceramicznych. Uniwersalny rozmiar 45 cm i kształt tacy cateringowej zapewnia estetyczną prezentację nawet najbardziej pospolitych dań.
Właściwości i wymiary tacy cateringowej:
- długość 45 cm, szerokość 30 cm, wysokość 2,5 cm,
- kolor czarny,
- tworzywo RPET,
- pakowana po 10 szt.
W naszym sklepie zakupisz nie tylko tace cateringowe w różnych rozmiarach, ale także pokrywki w odpowiednim rozmiarze.
Dane techniczne
| Warstwy | 1-warstwowe |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Wysokość | 2,2 cm |
| Materiał | R-PET |
| Kolor | Czarny |
| Zastosowanie | do zimnych |
| Długość | 45,5 cm |
| Szerokość | 30,2 cm |