Taca cateringowa 460 mm x 305 mm PLC450N 5 sztuk
Duża ilość
Opis
Taca cateringowa sprzedawna jest bez pokrywki.
Pokrywkę należy skompletować - w tym celu zachęcamy do sprawdzenia powyższej zakładki - produkty powiązane.
Dane techniczne
| Warstwy | 1-warstwowe |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Długość | 460 mm |
| Szerokość | 305 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Materiał | PS |
| Kolor | Czarny |
| Zastosowanie | do zimnych |
| Kształt | prostokątny |