FINGERFOOD Pojemnik + przykrywka VERINEC120 transparentny 200 ml 50szt
Duża ilość
Opis
Pojemniki do deserów VERINEC200+przykrywka to naczynia typu FingerFood łączące w sobie praktyczność naczyń jednorazowego użytku ze starannie dobranym designem oraz efektownym wyglądem. Stanowią idealną i efektowną propozycję nakrycia stołu.
Tych kubeczków nie da się nie zauważyć! Ich design sprawia, że trudno określić je mianem naczyń jednorazowych. Doskonale sprawdzą się podczas wytwornych okazji jak i domowych imprez zarówno w stylu nowoczesnym i klasycznym.
Wykonane zostały z przezroczystego i cienkiego polistyrenu, doskonale imitującego szkło.
Zaskocz wszystkich swoich znajomych pysznymi, smakowicie wyglądającymi przekąskami i deserami podanymi w pięknej i oryginalnej zastawie.
Zastosowanie:
Idealnie urozmaicą stoły oraz będą stanowić świetną oprawę deserów, przystawek czy sosów podczas bankietów, konferencji, wesel, studniówek czy imprez rodzinnych jak urodziny, chrzest, komunia święta. Perfekcyjne dopasowane do monoporcji.
Charakterystyka:
- materiał: PS
- pojemność: 200 ml
- szerokość: 69 mm
- wysokość: 65 mm
- kolor: transparentny
- opakowanie: 50 szt.
produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością zimną i ciepłą
Dane techniczne
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| SUP | 0,20 |
| Ilość w opakowaniu | 50 |
| Warstwy | 1-warstwowe |
| Długość | 69 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Materiał | PS |
| Kolor | Transparentny |
| Zastosowanie | do ciepłych i zimnych |