Pojemnik na zupę okrągły transparentny 350ml PP PRE125/350C REUSE
Duża ilość
Opis
Pojemnik na zupę w kolorze czarnym o wysokiej jakości i szczelności. Odporny na działania wysokich oraz niskich temperatur. Nadaje się do stosowania w kuchenkach mikrofalowych oraz do zamrażania. Idalny dla cateringu.
Zastosowanie:
dania ciepłe, zupy, dania gotowe, makarony, ryże, street food , catering, gastronomia, owoce, warzywa, do kuchenki mikrofalowej i in.
Charakterystyka:
pojemność: 350ml
średnica: 125 mm
wysokość: 50 mm
materiał: PP
kolor: przeźroczysty
opakowanie [szt.]: 50 bez przykrywek
temperatura stosowania -20°C / +120°C
możliwość stosowania w kuchenkach mikrofalowych
można zamrażać w temperaturze do - 20°C
możliwość zamknięcia przykrywką
Przykrywka do kupienia osobno
Dane techniczne
| Ilość w opakowaniu | 50 |
| Warstwy | 1-warstwowe |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| SUP | 0,25 |
| Waga | 12,530 g |
| Zastosowanie | do ciepłych, zimnych i kuchenki mikrofalowej |
| Kształt | okrągły |
| Wysokość | 50 mm |
| Średnica | 125 mm |
| Materiał | PP |
| Pojemność | 350 ml |
| Kolor | Transparentny |