Szklanki krystaliczne do Latte Macchiato 300 ml 30 sztuk
Duża ilość
Opis
Krystaliczne szlanki sprawiają wrażenie swoich prawdziwych odpowiedników.
Wykonane są starannie. Znajdują swoje zastosowanie na przyjęciach, w kawiarniach plenerowych i plażowych barach. Świetnie komponują się w obecności Latte, wody mineralnej oraz koktaji owocowych ubarwionych słomką i parasolkami FINGERFOOD.
Doskonale spisują się na imprezach piknikowych, a dzięki technoloii z której są wykonane nie trzeba martwić się rozbitym szkłem!
Wysokość: 11.0 cm
Średnica: 8.0 cm
Zawartość: 300 ml
Waga: 16.5 g
Materiał: PS
Dane techniczne
| Warstwy | 1-warstwowe |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Materiał | PS |
| Pojemność | 300 ml |
| Kolor | Transparentny |
| Waga | 16,5 g |
| Zastosowanie | do zimnych |
| Wysokość | 11 cm |
| Średnica | 8 cm |