Taca cateringowa 360mm x 253 mm PLC350N 5 sztuk
Duża ilość
Opis
Taca cateringowa sprzedawna jest bez pokrywki.
Pokrywkę należy skompletować - w tym celu zachęcamy do sprawdzenia powyższej zakładki - produkty powiązane.
Dane techniczne
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| SUP | 0,25 |
| Ilość w opakowaniu | 5 |
| Warstwy | 1-warstwowe |
| Kształt | prostokątny |
| Długość | 360 mm |
| Szerokość | 253 mm |
| Wysokość | 10 mm |
| Materiał | PS |
| Kolor | Czarny |
| Zastosowanie | do zimnych |